Locksmiths Services Lockout, Rekey, Lock, Security (818) 547 8994

We work hard on keeping up-to-date on all security technologies.
Our technicians expertise are maintained by always exposing our team to
new developments in locking and electronic access control solution.
We are expert Baldwin locksmiths and Medeco Locksmith Car Locksmith, Lost Key Replacement, Safe Locksmith Expert, Broken Ignition Key Removal, Car Ignition Repair, Car Unlocking, Door Unlocking, Locks Re-Key, Key Cutting, Lock Installation Lock, Repair Locked out of car service, Lost Car Keys No Spare, Mobile locksmith, Emergency Locksmith, Local Locksmith, Best Locksmith, Locksmith Company, 24 Hour Locksmith, Car Locksmith Mobile Locksmith, Emergency Locksmith, Locksmith Company.

Some of the services we provide include:
* Lockout
* Re key
* Car Lockout
* House Lockout
* Lock change
* Lock Replace
* Lock Fix
* Old Lock
* Patio Lock
* Window Lock
* Mail Box Lock
* Safe
* High Security locks
* Key Less Locks
* VAT Key
* FOB Key
* Broken Key
* I Lost my Keys
* Dead Bolt Installation and repair
* Master Re Key
* Broken Lock
and much much more . . .

Along with our traditional residential locksmith, commercial locksmith and
automotive locksmith services we are proud to also offer garage door
lock fix and gate maintenance services

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.